Geoblog.pl    atuinteam    Podróże    Indie    welcome to delhi
2007

welcome to delhi

Indie, Delhi

bed2iemy dor2uc@c nowe posty w mi@re mo2liwosci. jedn@k, j@k s@mi mo2ecie pr2ec2yt@c nie be2 problemow. ter@2 dl@ pr2ykldu kl@witur@, ktorej pr2ys2lo n@m u2yw@c nie posi@d@ pewnych 2nkow.kto 2g@dnie ktorych?

Pierws2e wr@2eni@ po l@dow@niu to 2@wil drog@ do odprwy i leniwi robotnicy niby cementuj@cy port. Wychod2imy n@ 2ewn@tr2 i ku 2d2iwieniu jest spokojnie 2@c2epi@ n@s tylko p@ru miejscowych.ok2@lo wys2lismy boc2nym wyjsciem.
Mile powit@nie pr2e2 Te@m M@gdy&Luck@ i rus2my n@ podboj Delhi.

n@jelismy pre-pid t@xi:wy2n@c2@s2 tr@se, plcis2 2 gory i teoretyc2nie powinnismy dojech@c do celu. tyle, 2e do jednej t@ksowek wsid@l f@cet, ktory chce n@m pomoc 2nlesc hotel. tlum@c2enie mu, 2e wiemy ju2, w ktorym hotelu bediemy sp@c 2@jelo n@m 15 min. po c2ym be2 slow@ opuscil @uto...poc2ulismy sie por2uceni...:D
(po2niej wykminilismy, 2e n@j2wyc2@jnij w swiecie nie opl@cl@ mu sie d@ls2@ podro, j@ko, 2e hotel, ktory wyb@lismy, nie wypl@cilby mu 2@dnej prowi2ji)

s@mi 2nle2li2smy sobie lokum pr2y M@in B@2@@r w Old Delhi. hotel nosil wd2iec2n@ n@we "Lord Krishn@", 200 rupii od osoby, brudne pr2escierdl@, mys2y pod lokiem, @le 2@ to j@ki widok(tu jest miejsce n wykr2yknik, @le ten gu2ik te2 nie d2i@l@). 2 okien moglismy obserwow@c 2ycie b@2@ru. gotownie n@ ekr@niee sie pry tym chow@:) jed2enie gotowne w st@rych n@c2yni@ch, stos pl@ckow, u2yw@ny j@ko l@d@ do wyd@w@ni@ res2ty, sc2c2ury, mys2y i swiete krowy 2j@d@j@ce wselkie odpdki, m@s@ lud2i pr@emyk@j@c@ w pospechu. n@ pies2o, rower@mi, riks2@mi, @utmi, k@lecy i w pelnym 2drowiu. m@rket n@ ktorym mo2n@ kupic @bsolutnie ws2ystko:od u2ywnej klodki po 2es2yt 2 ppieru c2erp@nego, km jedw@biu i tone tytoniu do r2uci@.bosko(wykr2yknik)

d@lismy sie n@ci@gn@c n@ wyciec2ke @utem n@jetym kierowc@. f@cet str@s2nie, krecil, @2 w koncu sie poklocilismy i opuscilismy poj@2d. s2kod@ c2@su n s2c2egoly, dosc, 2e specjlnie dl@ n@s otwor2ono C2erwony Fort(f@cet pr2e2 pol drogi wmwi@l n@m, 2e jest niec2ynny:)

delhi opuscilismy 15.10.07 2@mier2my t@m jes2c2e wrocic pr2ed wylotem n@ 2@kupy.

pod@jemy linki do miejsc,ktore widielismy...res2t@ 2ob@cycie n fotk@ch...

pod@wi@my(wykr2yknik)
@tuinte@m

Piotr&Ania&+
Piotr&Ania&+ - 2007-10-16 22:52
kibicujemy wam z irlandii i domagamy sie wiecej tresci

majczykteam
majczykteam - 2007-10-18 20:08
A treści jak nie było tak nie ma - buhahahah, a foty gdzie? Czy Wy tam w ogóle dotarliście? Hej???? Co u Was? Skrobnijcie coś, bo inaczej chatę Roberto spalimy-buhahaha!!!!
Pozdrawiamy

Cailin
Cailin - 2007-10-18 23:01
ejoo no właśnie- czy wy czasami nie siedzicie w Legnicy i nie wymyślacie tego wszystkiego??? Dopóki nie zobaczę fot- nie uwierzę:))))

Mojrin
Mojrin - 2007-10-19 22:06
Ej, nic z tego nie rozumiem, składam reklamację:)

bmaliszewski
bmaliszewski - 2007-10-21 21:59
Fotki bombowe! Tak trzymac! W szczegolnosci - swiat przypraw i sprzedwawca na bazerze. Jestem pod wrazeniem!

Sylwia Zalewska
Sylwia Zalewska - 2007-10-26 13:06
Witam! też myślałam że to żart.. no ale pomysł niesamowity! Gratuluję jego realizacji :) Pozdrawiam serdecznie całą ekipę :)

atuinteam
Roberto Pytkowski, Magiie i Sylwiiuszka Ubych