Geoblog.pl    atuinteam    Podróże    Indie    Kamasutra Tample cd...
2007

Kamasutra Tample cd...

Indie, Khajurāho

Jakie Kamasutra Temples sa niech kazdy zobaczy sam na fotkach ponizej....jak najbardziej godne polecenia!!!niektorzy, az staja na glowach coby dac rade:D

Maggie dostaje oficjalny tytul Muzy Hinduskich Turystow.

Khajuraho, turystyczny na maksa. miescina niewielka, a sklepow i straganow cale mnostwo!
doswiadczylismy nowej strategii marketingowej:zapamietywanie imion i nawolywanie z kazdego miejsca, przy czym cala reszta 12341 tysiecy pozostalych sprzedawcow podlapuje i nawolywanie rozkreca sie lawinowo oraz granie na uczuciach nizszych :"w moim jeszcze nie byliscie..." pozniej juz tylko zabijaja nas cenami i prezentowanym badziewiem. co wcale nie oznacza, ze wyszlismy z pustymi rekami:)

wypozyczylismy rowerki na pare godzin.Genialnie!wyjechalismy z hinduskiego centrum ... shoppingu. Bosko. zwidzilismy kilka(nascie) darmowych swiatyn, pobladzilismy w waskich, bocznych, tubylczych uliczkach, rozcielismy dwa palce, stracilismy dwa paznokcie.
Roberto zaprzyjaznil sie z lokalnymi: Kibordem i Kompjuterem, ktorzy zgubili Interneta gdzies we wsi:D
Widzielismy wielkie stado przelatujacych BERETOW.hym...tzn, ptakow na widok ktorych miejscowi mowili:look!berets!

Swietna kolacja w Raja Restaurant.
Tylko gdzie pojedziemy jutro...?
pozdrawiamy!

Mrozia
Mrozia - 2007-10-25 20:49
Hello Familia gdzie te fotki o których sprawozdawczyni wspomina w tekscie? - czekam z niecierpliwoscią!!! U nas wsio w pariadkie, chata Roberto jeszcze stoi;-) a ja właśnie smażę fryty - zapraszam:-)
Buziaki dla Was i czekam na więcej tekstu i zdjęć.
Znalazłam swoją chochlę u Roberto - hmmmm.....

Filipo z Grunberga :)
Filipo z Grunberga :)  - 2007-10-26 22:35
Pozdrawiam ekipe podbijajaca Indie :) super wyprawa czekam na wiecej wpisow i zdjec pozdrowienia z (odziwo) slonecznej Irlandii Filip

MLyda
MLyda - 2007-10-28 14:12
Witam kuzyna i cala ekipe. Sledze wasza podroz i widze ze sie dobrze bawicie. Tak trzymac. Licze na wiecej zdjec kiedy sie zobaczymy. Pozdrawiam M.

Miękki
Miękki - 2007-10-29 15:57
Fajne foty, aż chce mi się tam jechać a nigdy nie planowałem zabawić w tamtych rejonach

justyna i marcin
justyna i marcin - 2007-10-30 00:52
witam:))) wiem ze sie powtorze ale.... wiecej fotek i wiecej tresci :P Super ze swietnie sie bawicie :) pozdrawiamy z Irlandi :)

M78 (-[Zibbi]-)
M78 (-[Zibbi]-) - 2007-11-04 21:38
Zdrastvuy Roberto (i piekniejsza czesc AtuinTeam'u) :)

Foteczki marzenie :) Tylko co tak skromnie z opisem? Trzeba bylo chlasnac setunie z kolega Kibordem :]

Pozdrawiam i sciskam :)

atuinteam